Софіївський Олійний Завод

Є в наяавності
Сульфат Амонію
МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА
Зворотній зв'язок
ПП "ЛЮКС-ОЙЛ" 55632, Миколаївська обл., Новобузький район, с.Софіївка

IBAN: UA793808050000000026007634552
в АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» м. Київ
МФО 380805
ЄДРПОУ 36349402 ІПН 363494014242
Свідоцтво пл-ка ПДВ №200001707
ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
office@lux-oil.com.ua
063 707 75 78
068 034 49 94
E-mail:
Яна
Сульфат амонію (N21:24S) — амонієва сіль сульфатної кислоти складу (NH4)2SO4. Завдяки амонійній формі азоту, сумісного з сіркою, запобігає накопиченню нітратів в 3 рази, зменшує вміст радіонуклідів в рослинах в 2 рази, важких металів в 1,7 рази. Може застосовуватись на забруднених територіях. Збільшує врожайність на 40%. Вплив сульфат амонію на культури. Варто відзначити, що це мінеральне добриво ефективне протягом усього вегетаційного періоду у рослин. Забезпечуючи культури азотом і сіркою, даний засіб суттєво підвищує їхню врожайність.
1
...
Є в наяавності
Сульфоамофос
Сульфоамофос(Болгарія)NP 20:20:13S - комплексне сірковмісне, азотно-фосфорне добриво. Застосовується для основного, припосівного внесення і в якості підгодівлі для різних сільськогосподарських, декоративних і плодових культур. Сульфоамофос може бути використаний для основного, припосівного внесення і для кореневих і позакореневих підживлень рослин. В умовах захищеного грунту застосовується спільно з калійними добривами і азотними добривами.
Сульфоамофос покращує якість сільськогосподарської продукції, збільшуючи вміст білка в зернових культурах, жирність насіння соняшнику, ріпаку та сої. Продуктивність культур завдяки комплексному впливу сульфоамофос зростає, підвищується життєздатність рослин, опірність несприятливим факторам зовнішнього середовища, включаючи різні хвороби та шкідників.

Є в наяавності
Аміачна селітра
Аміачна селітра виробництво "Азот"
(Черкаси ) N-34,4%

Застосовується у всіх грунтово-кліматичних зонах при основному, передпосівному удобренні та для підживлення сільськогосподарських культур. Доцільно застосовувати весною для підживлення озимих, ярих зернових, овочевих культур локально та поверхнево. Не рекомендується застосовувати восени, так як в добриві міститься 50% нітратної форми азоту, що вимивається з ґрунту промивними водами за рахунок опадів.
Є в наяавності
Нітроамофоска
Нітроамофоска NPK 16:16:16+6S
Концентроване, азотно – фосфорно – калійне добриво. Нітроамофоска універсальне добриво, застосовується у всіх грунтово-кліматичних зонах при основному, передпосівному, припосівному удобренні, для прикореневого підживлення та в закритому ґрунті. Використання нітроамофоски має позитивний вплив на рослину, перш за все:
Проте, не на всі види сільськогосподарських культур сульфат амонію діє однаково:овес, озиме жито та льон мало реагують на підкислюючи дію такого міндобрива; буряк, ячмінь, кукурудза, овес, конопля, пшениця яра реагують на сульфат амонію миттєво; застосування цього препарату для підживлення рапсу, капусти, редису та інших хрестоцвітих є найбільш ефективним, тому що дані культури активно реагують на сірку; найліпше сульфат амонію застосовувати для підвищення врожайності картоплі. В порівнянні з іншими мінеральними добривами, що використовуються для картоплі, сульфат амонію найменше накопичується у культурі у вигляді нітратів, які можуть завдавати шкоди здоров'ю людини.
Добриво потрібно зберігати в поліпропіленовій тарі яка не пропускає воду та в сухих складських приміщеннях.Cелітра аміачна вибухо – та вогненебезпечна. Норми внесення добрива встановлюються за результатами агрохімічних аналізів ґрунту, біологічних особливостей культур та запланованого врожаю.
забезпечує комплексне підживлення рослин необхідними елементами: азотом, фосфором та калієм; підвищує врожайність культур, забезпечує високу міцність стебел і стійкість рослин до вилягання; нітроамофоска підсилює стійкість рослин до заморозків, зменшує ураження кореневими гнилями, борошнистою росою, іржею.
Коренда Яна
Консультант